Image

1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті ukrainian-travel.com належать авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – фото/відео, статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

 

2. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті ukrainian-travel.com, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). Для друкованих видань передрук матеріалів сайту ukrainian-travel.com дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди автора публікації. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті ukrainian-travel.com, за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

 

3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, фото/відео матеріалів, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.