Image

Гори – неймовірно красиве місце, створене стихією за мільйони років. Вони можуть бути лагідними до тих, хто зробить крок по кам’янистих або засніжених схилах, а можуть навпаки – вороже зустріти гостей та влаштувати суворе випробування. Саме тому ми радимо ходити в Карпати з провідником – людиною, яка добре орієнтується на місцевості, вміє домовлятись з погодою, може надати першу допомогу та вчасно помітити наближення небажаних пригод. З досвідченим гідом ваша мандрівка стане спокійнішою – адже ви можете просто іти та споглядати красу, а про решту питань подбає ваш гід.

Мене звуть Аліна.
Я обожнюю гори, а ще більше – знайомити людей з цією красою. Ходжу в соло-походи, бігаю трейлові марафони, займаюсь альпінізмом. Намагаюсь дбати про природу та організовую еко-походи в Карпати, де збираємо сміття з гірських схилів. Вмію надати першу допомогу і просто підтримати на шляху до мети.

Можу стати вашим провідником в будь-якій гірській пригоді у Карпатах, яку ви оберете. Можливі як групові походи так і індивідуальні, за маршрутом який оберете ви або який підберу я виходячи з ваших побажань. Спробую втілити будь які ваші ідеї – від фотосесії в сукнях та творчих вечорів біля вогню до пробіжки Чорногорою за добу або нічних сходжень з ліхтариком. Пропонуйте свої варіанти!

Похід в Карпати це завжди незабутні враження.
Гайда з нами!

Error: Contact form not found.

Фото з наших походів