UA Travel: Надихайся і мандруй Україною

Легендарний Тараканівський форт і ночівля з привидами

460 460 people viewed this event.

Тараканівський форт, або форт-застава Дубно – давня оборонна споруда, оповита легендами. Історія форту тягнеться з ХІХ століття. Спершу він був побудований з метою оборони залізничних шляхів. Але склалось інакше – вже за декілька десятиліть форт став місцем активних боїв та численних втрат в рядах австро-угорської армії, бійці якої досі поховані в лісах навколо фортеці. Під час Другої світової війни форт слугував складом для німецьких солдат. Подейкують, що німці розміщували в підземеллях форту секретну лабораторію підрозділу Аненербе, який проводив жорстокі досліди на людях з метою створити безсмертного солдата. Деякі дослідники вважають, що лабораторія досі знаходиться під завалами нижнього поверху форту, і пов’язують з цим дивні події та неприродні звуки, які часом можна почути біля форту в нічний час. До нижнього поверху, існування якого остаточно не доведене, ведуть декілька криниць. Криниці настільки глибокі, що згори не видно їхнього дна. Деякі шукачі пригод намагались дістатись дна на мотузках, аби розгадати таємницю фортеці, але щоразу невідома сила перешкоджала їм досягнути мети. Часом туристи втрачали орієнтир та лік часу в кімнатах підземелля і годинами блукали в одному місці, марно намагаючись знайти вихід. Особливо містичними вважають круглі кімнати – дехто розповідає, що під ними розташована машина часу, що може перенести необачних мандрівників в часи активних боїв у форті. Місцеві вівчарі розповідають, що часто чують дивні звуки із підземель в нічний час – так, ніби форт заманює їх всередину. Хтось навіть бачив блідого чоловіка з закривавленим обличчям, одягненого в австрійську форму часів Першої світової війни.

Хтозна, чи правдиві всі ці розповіді та припущення. Проте завжди цікаво перевірити їх на собі. Тож ми запрошуємо вас у найтаємничішу мандрівку в вашому житті – ми їдемо до Тараканівського форту з наметами і лишаємось на ночівлю біля нього. Хтозна, може саме нам вдасться розгадати таємниці звуків із підземелля та неприступних криниць?…

Зараз форт – аварійна споруда, що постійно руйнується через давні пошкодження і вплив атмосферних явищ. Пересуватись будівлею треба вкрай обережно, уникаючи особливо небезпечних ділянок. Підземелля форту складається з десятків, або навіть сотень темних кімнат, схожих одна на одну та навічно захованих від денного світла. Тож не варто йти в будівлі підземелля наодинці, не орієнтуючись у давніх лабіринтах. Саме тому ми пропонуємо мандрівку з нами – наші провідники досконало знають будівлі форту, чудово вміють організувати побут у наметовому таборі, а ще мають хист домовлятись з привидами та іншими потойбічними істотами. До форту ми прямуватимемо з Києва на зручному автомобілі, в якому можна буде залишити всі зайві речі, відправляючись на зустріч із привидами.

 

Програма мандрівки

1 день

9:00 відправлення зі станції метро Житомирська

13:30 обід в кафе по дорозі 15:00 приїзд до форту, встановлення табору

16:00 екскурсія руїнами форту та підземеллям

19:00 вечеря у таборі

20:00 очікування дивних звуків та містичних подій, нічна прогулянка фортом для відчайдухів

2 день

8:00 підйом

9:00 сніданок для всіх, хто вижив

10:00 прогулянка в декілька потаємних куточків

12:00 складання табору, виїзд

15:00 обід в кафе по дорозі

21:00 повернення в Київ

У вартість включено:

– транспортні витрати

– робота гіда

– харчування в таборі

Оплачується окремо:

– прокат кемпінгового спорядження

– харчування в дорозі

– сувенірна продукція

 

Щоб зареєструватися на цю подію, надішліть свої дані kosovskauatravel@gmail.com

Реєстрація за допомогою електронної пошти: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Тривалість:

2 дні
 

Сезонність:

теплий
 

Складність:

низька
 

Категорія:

 

Ціна:

2500 грн